Hakkımızda

Biz;

Amasya Akademik Apart; 2014 yılında taze ve yeni bir başlangıçla, modern binası ve estetik iç donatımıyla sizlere merhaba dedi.

Öğretmen bir ailenin yaşadığı coğrafyaya katkı sağlama heyecanı ve en güzelini oluşturma çabası ile Türkiye’nin en geniş yaşam alanlarına sahip yükseköğretim kız öğrenci apartları olarak açıldı.

Amasya Üniversitesine 100 metre mesafede ki apartımız; sahip olduğu lokasyon&konum ve özel imalatı ile misafirlerine ayrıcalıklı yaşamın kapılarını açmaktadır.

 

Değerli misafirlerimiz;

Bir öğrenci yurdundan çok daha fazlasını bulabileceğiniz, konfor ve rahatlığı uygun ücretlendirmelerle yaşayabileceğiniz, yeni çağın yaşam alanları ile sizleri buluşturuyoruz.

Amasya Akademik Apartta 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle beklenti ve ihtiyaçlarınızın çok ötesinde modern yaşam alanlarıyla karşılaşacaksınız.  Tam donatımlı ve tam güvenlikli dairelerimizde; ders çalışabileceğiniz ses yalıtımlı yatak odalarınız; tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mutfak bölümleriniz ve konforla estetiğin birleştiği oturma odalarınız sizleri bekliyor.

Kaldığınız süre boyunca güler yüzlü personelimiz ve çağdaş hizmet anlayışımızla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.

Sevgilerimizle…

 

Özel Amasya Akademik Yükseköğretim Kız Öğrenci Apartları & Yurtları