Neden Biz ?

FARK YARATAN AYRICALIKLAR…

 

** Amasya Akademik Apart, size özel yaşam alanları sunar. Tam donatımlı ve tam güvenlikli dairelerde konforu hissedersiniz.

 

** Amasya Akademik Apart, mühendislik açısından normal bir binaya göre iki kat daha güçlendirilmiş olarak inşa edilmiştir. Sahip olduğu yüksek standartlar, kullanılan malzeme ve işçilikle sizin için özel olarak tasarlanmıştır. Depreme karşı güvenle oturabilirsiniz.

 

** Amasya Akademik Apartta, ulaşım, trafik ve geç kalma endişesi yaşamazsınız. Apartımız üniversite yerleşkesine çok yakın bir noktadadır. Sizi gereksiz ulaşım masraflarından ve şehir içi trafiğin keşmekeşinden kurtarır.

 

** Amasya Akademik Apart Dairelerde elektrik ve mekanik ekipmanların ve diğer ev aletlerinin (kombi vb.) bakım ve onarımları ile uğraşmasınız. Tüm bakım, onarım ve tadilat işleri, zamanında tarafımızdan yetkili servislere yaptırılır.

 

** Amasya Akademik Apartta, temizlik dert olmaktan çıkar. Haftada 2 kez, genel daire temizliği hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Temiz ve hijyenik yaşam alanlarının konforu yaşarsınız.

 

** Amasya Akademik Apartta; nevresim, yorgan, çarşaflar sorun olmaz. Her türlü yorgan, masa örtüsü, çarşaf, nevresim, perde gibi tekstilleriniz; personelimiz tarafından hijyenik koşullarda yıkanıp ütülenmekte ve özel poşetleme yapıldıktan sonra sizlere sunulmaktadır.

 

** Amasya Akademik Apart; yurt değildir. Misafir ağırlamak problem olmaz. Dairelerde misafirlerimiz, kendi ziyaretçilerini ağırlayabilir, kendi misafirlerini kabul edebilirler.

 

** Amasya Akademik Apart Evlerde; ders çalışmak problem yaratmaz. Dairelerimiz size rahat ders çalışabileceğiniz yaşam alanları sunar. Her dairemizde ders çalışma masaları, kitaplıklar bulunmaktadır. Ayrıca ses yalıtımları yapılmış dairelerimizde, sessiz ders çalışma imkânına sahip olacaksınız.

 

** Amasya Akademik Apart Evlerde; internet bağlantısı sıkıntı yaratmaz. Sizlere sınırsız fiber hızlı internet bağlantısı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Teknolojiye keyifle bağlanın.

 

** Amasya Akademik Apart Evlerde; güvenlik kaygısı yaşanmaz. Binamız çoklu kamera sistemleri ile 7/24 izlenmektedir. Ayrıca binamızda görevli güvenlik personelleri ile tam güvenlikli yaşam alanlarına sahip olacaksınız.

 

** Amasya Akademik Apart Evlerde; yalnızlık korkusu yaşanmaz. Sağlığınız için7/24 acil yardım hizmeti sunulmaktadır. Günün her saatinde ilgili sağlık kuruluşlarında yanınızdayız.

 

** Amasya Akademik Apart Evlerde; eşya taşıma dert olmaz. Tüm dairelerimiz eşyalıdır. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm ev eşya ve gereçleri sizin için hazırlanmıştır.

 

** Amasya Akademik Apartta; apartman aidatı, asansör parası, bakım ücreti gibi ek giderlerle karşılaşmazsınız. Ortak giderler kira ücretine dâhildir.

 

** Amasya Akademik Apartta, kalabalıklar içinde kaybolmazsınız. Daireniz size ve ev arkadaşınıza aittir. Ayrıca ortak kullanım alanlarına ihtiyaç duymazsınız.

 

** Amasya Akademik Apart Evlerde; yemek dert olmaz. Evinizde tam donatımlı bir mutfağınız bulunmaktadır. Yemeklerinizi rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.