Hizmet Standartlarımız

Farkı Hissedeceksiniz…

Haklar

 

Huzurlu bir yaşam alanında aradığınız tüm konforu bulabileceğiniz, modern mimarinin estetik iç dizayn ile tamamlandığı apartlarımızda, güleryüzlü misafirperverlikle karşılaşacaksınız.
Tüm ayrıntıların incelikle düşünüldüğü, belirgin ve açık yaşam standartlarının tespit edildiği, tüm kiracılar için çağdaş, özgür, katılımcı ve birey odaklı bir sistemin oluşturulduğu apartımızda sahip olduğunuz haklar;

* Güleryüzlü hizmet ve misafirperverlik,

* Bireysel kullanıma imkân sağlayan dairelerde sessiz çalışma ortamı,

* Kişisel eşyalar üzerinde bireysel kontrol ve koruma,

* Yaşamak için temiz ve güvenilir daireler,

* Anlaşmazlıkların çözümünde bireysel ve kurumsal yardım,

* Ev arkadaşları ve diğer daire sakinlerinden genel yaşam kurallarına uyulmasını bekleme hakkı…

Biz; birbirimizin haklarına saygılı olmanın, sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturmanın temeli olduğuna inanıyoruz. Bunun için hak ve sorumluluklarımız tanımlanmış ve konuklarımıza sunulmuştur.

 

Sorumluluklar

Apart yaşamına ilişkin belirlenmiş olan genel kural ve düzenlemelerle, siz ve komşularınızın hak ve sorumlulukları açıkça tanımlanmış, haklarınızın korunmasını sağlamak için bir takım standartlar belirlenmiştir.

Amasya Akademik Apart; sağlık, güvenlik ve huzurun her şart altında sağlanabildiği; bireysel özgürlüğün desteklendiği, toplumsal yaşamda karşılıklı saygının hâkim olduğu bir yaşam alanı arzuluyor. Sizlerden ise açıkça tanımlanmış ve standartları genel bir çerçeve ile belirlenmiş “Apart Yaşam Kurallarına” uymanızı bekliyor.

Her şeyden önce, Amasya Akademik Apart  bireysel kullanıma imkan tanıyan, birbirinden bağımsız dairelerden oluşmaktadır. Dolayısıyla belirlenmiş ve içeriği “yaşam alanında karşılıklı saygı”, “bireysel özgürlüğü koruma”,bireyin güvenliğine özen”, “uygun ders çalışma ortamının sağlanması” ve “sağlıklı barınma için huzurlu ev”   esaslarına dayanan bir çalışma prensibine sahiptir.  Bu sebeple daire sakinlerinin, “Amasya Akademik Apart Yaşam Rehberi” içinde yer alan ve apart yaşamına ilişkin bilgileri içeren, genel kural ve düzenlemelere aşina olması bekleniyor.